Co Możesz zyskać ?

Współpraca z DeckHouse

Jeśli chcesz poszerzyć ofertę produktową swojej firmy o nasze betonowe płyty tarasowe i dzięki temu zwiększyć portfel klientów oraz zyski zostań oficjalnym i wyłącznym partnerem biznesowym firmy DeckHouse.

Czy ceny i rabaty udzielane partnerom handlowym są konkurencyjne?

Od początku współpracy z firmą DeckHouse masz dostęp do wszystkich produktów w atrakcyjnych cenach bez pośredników, prosto od producenta. W zależności od stopnia zaangażowania i sprzedaży wspólnie ustalamy warunki handlowe i progi rabatowe w taki sposób aby Twoje wyniki były odpowiednio wynagradzane.

Już podstawowy cennik detaliczny według naszych odbiorców jest najlepiej skonfigurowaną ofertą a pierwszy próg rabatowy najwyższy na rynku produktów w technologii WET CAST.

Ile produktów posiadamy w ofercie?

Paleta naszych betonowych płyt tarasowych na dzień dzisiejszy wynosi 7 grup w różnych wariantach sprzedażowych oraz kolorystycznych i cały czas poszerza się o kolejne nowości. Z początkiem tego roku wprowadziliśmy palisadę antic 40x25x5 jako uzupełnienie dechy antic czy deski 75x25x4 oraz nowe kolory. Do końca sezonu pojawią się jeszcze co najmniej dwa nowe produkty. Założeniem firmy jest zwiększanie oferty o min 3 wyroby rocznie. Już dziś nasz wachlarz produktów wytwarzanych w technologii WET CAST jest jednym z największych w Polsce i wciąż rośnie.

Jakie są terminy realizacji zamówień?

Bardzo ważnym elementem naszej koncepcji poza jakością jest także dostępność. Utrzymujemy stany magazynowe wybranych grup takich jak decha antic, pień, palisada, trawertyno. Na pozostałe wyroby termin produkcji wynosi do 14 dni. Odbiór osobisty lub błyskawiczny czas dostawy do 3 dni roboczych na terenie całej Polski gwarantuje szybkie terminy realizacji zamówień co przekłada się na większą liczbę zadowolonych klientów.

Co to jest WET CAST?

Jest to metoda produkcji płyt betonowych w celu dokładnego przeniesienia naturalnej faktury drewna, kamienia lub innego materiału. Polega ona na odlewaniu płynnego betonu wcześniej zmieszanego z barwnikami i plastyfikatorami do przygotowanych wibrujących form kauczukowych dzięki czemu wnika on w każdą szczelinę. Produkt – jak to widać na naszych wyrobach jest niemal identyczny jak naturalne np: pnie, deski z drewna czy kamienie trawertynu. Są na nich widoczne każde wgłębienia, słoje, desenie czy struktury co jest możliwe tylko przy zastosowaniu tego rodzaju procesu.

Czy płyty tarasowe posiadają certyfikaty jakości?

Dzięki technologii metodą WET CAST kładziemy bardzo duży nacisk na jakość. Zakład objęty jest Zakładową Kontrolą Produkcji. Badanie surowców, ręczny proces barwienia czy zalewania form betonem powoduje, że przebieg produkcji jest ściśle kontrolowany na wszystkich etapach. Każda płyta tarasowa, decha lub pień jest sprawdzany po wyciągnięciu z formy oraz ponownie przy pakowaniu na palety aby wyeliminować do zera wszelkie choćby najmniejsze odstępstwa od normy. Dodatkowo nasze płyty tarasowe sezonowane są minimum 28 dni co ma bardzo duże znaczenie w przypadku wyrobów betonowych. 

Produkt jest pełnoprawnym materiałem budowlanym ze znakiem budowlanym CE B

Do każdego z nich wystawiamy deklarację właściwości użytkowych dla płyt tarasowych, zgodnych z normą PN-EN 1339  (czyli normą dla betonowych płyt brukowych). Deklaracja ta gwarantuje klientowi : 

 1. gwarancję, że produkt jest regularnie badany w uprawnionych laboratoriach
 2. gwarancję, że klient kupuje produkt o określonych parametrach:
 • wytrzymałość
 • nasiąkliwość 
 • odchyłki wymiarowe 
 • odporność na ścieranie etc.

To wszystko zapewnia, że wytwarzane produkty są możliwie najwyższej jakości.

Czy można liczyć na wsparcie w przypadku współpracy?

Tak, oczywiście zapewniamy wsparcie techniczne oraz marketingowe w postaci:

 • szkolenia produktowego
 • materiałów reklamowych (zdjęcia, katalogi, banery)
 • możliwość produkcji na wyłączność  lub pod konkretną inwestycję w unikalnej kolorystyce wybranych wyrobów 
 • dostęp do atrakcyjnych cen oraz realizację zamówień poprzez nasz sklep internetowy
 • umieszczenia informacji na stronie o dostępności naszego asortymentu w Twojej firmie
 • sezonowe akcje rabatowe

Referencje

Wypowiedzi naszych Klientów

 

" Towar dostępny od ręki, super jakość w dobrej cenie. Największym zainteresowaniem wśród naszych klientów jest pień i decha antic ze względu na wyjątkowy wygląd do złudzenia przypominający prawdziwe drzewo. "

Polecam - Ewelina S. - Fabryka Tarasów

" Bezkonkurencyjny wygląd w konkurencyjnej cenie. Na żywo robi jeszcze większe wrażenie. "

Tomasz K. - PSB Mrówka

NASI KLIENCI

Partnerzy

Możemy pochwalić się współpracą m.in.: z naszymi najlepszymi klientami takimi jak Fabryka Tarasów, sklepy PSB Mrówka, Majster ABC czy Pszczółka co tylko świadczy o wysokiej jakości w dobrej cenie i zaufaniu na kolejny rok współpracy.